1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

естетска корекција на уши

Дискусија во 'Канта' започната од crna1, 20 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. crna1

  crna1 Активен член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  0
  дали некој има правено таков зафат ?каде е изврсена таа операција и дали сте задоволни ...дали е болна ..и каков е пос оперативниот период ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.990
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.