еурм

Дискусија во 'Канта' започната од whatever1, 2 јули 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. whatever1

  whatever1 Активен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Има некоја на ЕУРМ? Или дали знаете повеќе информации од типот дали е признаен :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.474
  Допаѓања:
  50.727
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.