1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

женска ејакулација

Дискусија во 'Канта' започната од shverkova, 6 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. shverkova

  shverkova Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2011
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  69
  Не знам како да почнам зашто мислам дека ке ми се смеете ама јас мислам дека имам сериозен проблем.Од како сум сексуално активна од мојата 19 година на почетокот само во одредени пози а сега скоро во сите кога доживувам оргазам избризгувам течност слична на мокрача(ама не е) каде што оргазмот ми трае и по цели 2-3минути ( мислам како да добивам некој напад). После ваков однос не ми се сака 4-5 дена.Мојот партнер(со кого сме во озбилна врска) вели дека не е ништо озбилно и на нетов најдов дека ова се вика женска ејакулација или squirting.Многу го сакам ама поради ова јас избегнувам односи а него му е ОК. Имате ли некој совет или каде можам да побарам совет.
   
 2. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
 3. Mygirl

  Mygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2010
  Пораки:
  577
  Допаѓања:
  848
  Да, има тема, ама сега си мислев, нели може да се прекрсти таа тема? Ете женска ејакулација? Тоа “прскаш ли?“ многу ми е просто некако...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.