1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

забременување иако се уште си девица хахах

Дискусија во 'Канта' започната од LadyB, 11 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LadyB

  LadyB Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Со дечко ми се уште сме немале секс,само орален,допири итн итн. Но последниот пат кога се мазевме,тој го стави пенисот во мојот задник,(но не пенетрираше,немавме анален секс),онака се зафркававме.Е сега тој дека беше возбуден изгледа имало на пенисот од предсемената течност.
  Дали е можно нешто да се случи,нешто да влегло во мене иако се уште сум девица?
  Јас мислам дека не може,ама ајде ми треба поддршка да си бидам мирна.
   
 2. cacaa

  cacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  5
  офффф леле де бре девојче толку ли си проста,тууууууууууу значи неможам да се изначудам,какви се нема.
   
  На Dushica-sk му/ѝ се допаѓа ова.
 3. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.368
  девојче 18 год имаш ... си можела да разгледаш малце по темите ... да не си играш мајтап тука .
   
 4. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  аман бре |( до толку ли не ти се јасни некои работи? леле лелеее не можам да се изначудам :D па и не си мала :^)
   
 5. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Девојче , ти нема да си трудна ни ако го стави пенисот во задникот и сврши , а не па да го стави на задникот и да немате никаков секс . А друг пат , не се зафркавај ;)
   
 6. maleckaa

  maleckaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  17
  аууууу хахахахахаха :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 7. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Канта |( И смирете хормони, без навреда.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.