1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

за сите кои имаат прашања за исламот , христијанството

Дискусија во 'Канта' започната од rjgdm, 25 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rjgdm

  rjgdm Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  40
  Мислам дека после темата вера вс вера треба да има тема каде сто лугјето кои мислат дека знаат или пак знаат или незнаат нешто за туѓа вера треба да поставуваат прасања и бараат извор на литература од тие кои имаат. Се згрозив од мислењата на поединци на вс темата затоа како производ ја направив оваа тема ... ги молам сите кои што не сакаат да научат нешто за друга вера да не ни прашуваат.... а тие кои сто од чиста култура сакаат нека повелат....
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.