1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

за сите скопјани и скопјанки

Дискусија во 'Канта' започната од angelka8, 14 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. angelka8

  angelka8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  дали некој од форумов ја знае рок групата сласт од скопје ве молам пишете ми :) :) :)
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.044
  Зашто отвараш цела тема за едно прашање?
  Имаш тема САКАМ ДА ПРАШАМ...постави прашање таму.Не го трупајте форумов со глупости!
   
 3. GeorGinnA

  GeorGinnA Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2010
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  2.007
  Јас ги знам,баш вчера пиевме кафе заедно и ми рекоа ако некој праша за нив за инат да не му кажувам,така да...ништо :!: море да си отвориш ти уште една тема,па можеби и ќе се смилувам :yawn:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.