1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

збунета

Дискусија во 'Канта' започната од bubicko, 1 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bubicko

  bubicko Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  10
  Повеќе од една година сум во врска,го сакам дечко ми но мислам дека имаме проблем некако е незаинтерсиран за сексуални односи,го правиме тоа ретко но и тогаш се само во негова корист,мислам дека ме разбирате што сакам да Ви кажам...се обидувам да разговарам со него на таа тема,го прашав дали има некоја друга девојка или пак може не му е убаво со мене,ми се колнеше дека нема друга девојка и дека не е до мене но таков му бил ставот во врска со сексот (мисли дека во една врска нема потреба од редовен секс). Несакам да го изгубам незнам дали за ова што ми се случува треба да го наречам проблем...сакам да имам нормална врска, јас а и многу други ме сметаат за згодна и привлечна девојка а мојот дечко како да не го глед тоа.Ве молам за совет, несакам да го изневерувам дечко ми но несакам и работите да бидат како што се, дали треба да го оставам и покрај тоа што со него планирав се најубаво?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.