здраво на сите

Дискусија во 'Канта' започната од Snake.Boy, 19 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snake.Boy

  Snake.Boy Активен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2011
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  здраво на сите
  јас сум нов тука на форумов па здраво на сите
  ( само толку имав да кажам )
   
 2. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.837
 3. belieber

  belieber Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  640
  Здраво Snake.Boy добро ни дојде на форумов, но немаше потреба да отвориш нова тема за да ни кажеш здраво на сите :lol:
  Доколку не си ги прочитал правилата повели прочитај ги
  pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/ :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.