1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

знам дека прашањето е многу глупо, свесна сум

Дискусија во 'Канта' започната од Lanicka95, 25 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lanicka95

  Lanicka95 Активен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  1
  Знам дека прашањето е многу глупо ама од толку паника незнам што да правам.
  Во саботата бевме со дечко ми, тој сврши се избриша со влажни марамчиња ( не сврши во мене ) .
  И потоа си го триеше неговиот пенис со мојата вагина. Страв ми е да не останало нешто и да навлегло, ќе умрам од страв. Инаку не сум скината :worried:
  Има ли некаква можност за тоа ? :worried:
   
 2. baby-star

  baby-star Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  2.464
  Допаѓања:
  10.831
  Не би требало,али за друг пат да знеш дека и во предсемената течност има сперматозоиди и од неа се забременува.Мали се шансите но ги има.
  Имало случаеви во гинекологијата каде и невини девојки забременуваат.
  Како?
  Па поради тоа што хименот не е ист кај секоја девојка и е еластична мембрана,а за бременост доволен е и само еден сперматозоид,па истата да настане и од петинг-триење.
  Друг пат памет во глава и употребувајте заштита,која не само што штити од несакана бременост туку и од сексуално преносливи болести,кои ги има во голем број,за жал.
   
  На london-girl и lepadama им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.