Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

зошто на овај форум нема ништо поврзано со спорт?

Дискусија во 'Канта' започната од hulii, 24 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hulii

  hulii Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2014
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.213
  Допаѓања:
  57.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.