1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

идеа за шијачи на корсети кај нас????

Дискусија во 'Канта' започната од sonce3, 17 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sonce3

  sonce3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  ајде помош за шијачи за корсети кај нас во скопје ми треба некој што знае добро да прави корсет......
  благодарам :)
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.900
  Сонце3, темата ќе биде заклучена бидејќи не развива дискусија. За прашањето можеш да прашаш во темата Сакам да прашам...?. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.