1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

избираме нов водител на знаеш незнаеш добиваш

Дискусија во 'Канта' започната од mentol, 2 јануари 2016.

?

кој да биде нов водител на знаеш незнаеш добиваш

Анкетата е затворена на 11 април 2016.
 1. зоки фаци

  1 глас(а)
  10,0%
 2. сузана турунџиева

  0 глас(а)
  0,0%
 3. чомоски

  1 глас(а)
  10,0%
 4. милена антоска

  1 глас(а)
  10,0%
 5. билјана секуловска

  0 глас(а)
  0,0%
 6. жаре еден на еден

  2 глас(а)
  20,0%
 7. латас

  5 глас(а)
  50,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mentol

  mentol Активен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2015
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Машки
  После големиот скандал што настана на сред емијата знаеш незнаеш добиваш,кога вучиќ на слончето му кажа неубави зборови одлучено е да се бара ноф водител изберете некоја личност од анкетата и одговорете зошто баш тој/таа
   
 2. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.309
  Пол:
  Женски
  А може јас?
   
  На Lella му/ѝ се допаѓа ова.
 3. mimi****

  mimi**** Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2015
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  3.636
  Пол:
  Женски
  Sto mu kaza na slonceto,ne sum ja gledala toj den?Nekolku pati go imam videno kako mu kreva raka da go udri i toa bas nervozno,ne mi e stabilen toj Dragan
   
 4. mentol

  mentol Активен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2015
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Машки
  Не неси толку глупа за да водеш таков квиз
   
 5. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  2.653
  Допаѓања:
  34.804
  Ти прво научи да пишуваш, па потоа бирај водител. :!:

  Инаку слончето било внук му, а и убаво му рече дедо му.(y)

  Иначе Вучиќ си е топ. Си се напуни со пари човекот, а ништо не украде. :clap: Никој не ги тера луѓено да му се јавуваат...
   
  На cresa-jagoda, stilas7 и Dadusicka им се допаѓа ова.
 6. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.309
  Пол:
  Женски
  Не си*
   
 7. mentol

  mentol Активен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2015
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Машки
  Јас мислев раде рогожаров е слоно со оние чудни движења
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.941
  A sto bidnalo so slonceto I Dragan:?:
   
 9. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.188
  Пол:
  Женски
  Daj link neshto
   
 10. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.097
  Допаѓања:
  163.509
  Пол:
  Женски
  :rofl: (facepalm)
  Дечко, на погрешно место си, за вакви длабоки троловски дискусии околу Вучиќ, зајакот, слонот оди си на Кајгана, таму си опстојуваат вакви теми. :rofl:
  И провери под елка Дедо Мраз некое речниче или правопис да не ти оставил... 8-|
   
  На cresa-jagoda, Lella, Snow-Star и 3 други им се допаѓа ова.
 11. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
 12. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.068
  Пол:
  Женски
  Цацко од К-15
   
 13. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.390
  Допаѓања:
  87.640
  Име и презиме се пишуваат со голема буква.
   
 14. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.241
  Допаѓања:
  77.078
  Пол:
  Женски
  Дебил треба да води таков дебилен квиз. Мајка ми го гледа па и јас кога ќе се најдам во тоа време на тоа место погледнувам по нешто и ми се мачи од глупостите што ги гледам и слушам. Не сакам да критикувам и навредувам никого ама не можам да излажам дека квизот е супер кога не е и кога всушност е собиралиште на сељачана. :puke: Треба да се укине а не да се бара нов водител особено не од овие понудениве.
   
  На MiloMalo му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.