1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

имендени

Дискусија во 'Канта' започната од s.t.e.f.a.n.j.a, 9 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. s.t.e.f.a.n.j.a

  s.t.e.f.a.n.j.a Нов член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2012
  Пораки:
  365
  Допаѓања:
  51
  барав ама не најдоф ваква тема
  се ближат имендени ве молам дајте нешто ново некој нов рецепт на слатки и солени работи
   
 2. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  626
  Допаѓања:
  741
  На форумот има посебно катче за „Храна и рецепти“.

  Нема потреба од нова тема. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.