1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

интересно

Дискусија во 'Канта' започната од bak, 19 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bak

  bak Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  здраво сакам да ве прашам које е најубаво машко?
  спред мене Taylor Lautner :inlove:
   
 2. Somnitelno-Lice

  Somnitelno-Lice Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  248
  :l:
   
  На bak му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  1.како прво има ваква тема најубаво машко во светот
  2.каква врска има насловот на темата и внатре тоа што си го напишала?? :o
   
 4. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.022
  За мене дечко ми е најубав :D

  И девојче,ти кажаа погоре дека има ваква тема ама најпрвин разлистај па потоа мисли дали да отвараш или не.

  И да,ич не е интересно :|
   
  На Alesii му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Vitorija

  Vitorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  606
  Интересно е што званичниот Taylor Lautner и е најубаво машко име и презиме :D :D :D
  Туку кој ли беше тоа damn :?:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.