1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

интимни односи со шефот

Дискусија во 'Канта' започната од limonce, 27 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. limonce

  limonce Нов член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  здр срцки одамна не сме се чуле имаме нова тема работам во една фирма шефот многу му се допаднав и мене тој ми се допадна го сторивме тоа 1 нок наредниот ден пак ме повика јас мислев дека е тој но не бил тоа бил брат му близнакот и сега ме уценува дека ке му каже на шефот што да правам пишете ве молам за совет
   
 2. nedzma

  nedzma Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
  Каква приказна.. Ќе те биде за режисер ;)
   
 3. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.598
  :rofl:
  Лимонче, едвај ја дочекавме новава епизода од твојата шпанска серија.
  OMFG !
  :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.