1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

инцест

Дискусија во 'Канта' започната од decko31, 12 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. decko31

  decko31 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  12
  дали како малички сте имале однос или само фајкаине бакнувајње со близок роднина братучед или братучетка

  јас како мал имав 11 години и бевме на гости кај чичкоми и со братучетками во детска соба си читавме некоја книга и она ме праша дали знаеш дасе бакнуваш јас и реков не и таја рече сакасш дате научам почна даме бакнува во уста а она имаше 13 год тогаш јас ја прашав од кај научи она рече дека читала некое еротско списаније и миги зема рацете миги ставаше на нејзините гради :tmi: :$ :$ али тоа само тогаш се случи повејќе не се повтори

  поздр
   
 2. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  15.990
  Пол:
  Женски
  1. Постои ваква тема.
  2. Научи што навистина е инцест.
  3. Никого не го интересира за твоето фајкаине и бакнувајње со братучедка ти.
  4. Сте требала да ја дочитате книгата, корисна е за правопис.
  5. Знам дека звучи чудно и невозможно, ама форумов има и други категории освен Секс.
  6. Ај смел рисајкл бин.

  поздр
   
  На Aleks96 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. decko31

  decko31 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  12
  доколку постои ваква тема на разговор слободно рисајкл бин.

  мислам дека си непрабедна секој со своја желба на која тема сака ќе чита и ке коментира

  поздр
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.