1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

исплатливи курсеви

Дискусија во 'Образование' започната од Tanjamm, 3 февруари 2016.

 1. Tanjamm

  Tanjamm Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  4.932
  Допаѓања:
  7.364
  Предложете курсеви кои не се многу скапи, а ќе придонесат по извесно време со знаењето кое сте го стекнале да заработувате. Конкретно за курс за депилација мислев дека се учи брзо и лесно, но луѓе кои работат рекоа дека не се учи лесно и дека се потребни дури 2 години. Дајте идеја каков курс би бил исплатлив.
   
 2. Tanjamm

  Tanjamm Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  4.932
  Допаѓања:
  7.364
  Девојки зарем немате завршено курс кој ви помогнал понатаму во животот полесно да се вработите?Јас курсеви за јазик имам посетувано, ама кај нас јазик мора да знаеш скоро за секоја професија и тоа не носи некој којзнае каков бенефит освен што ќе покажеш самодоверба во контакт со странци. Споделете искуство за некој корисен курс.