1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

кавги

Дискусија во 'Канта' започната од s.t.e.f.a.n.j.a, 5 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. s.t.e.f.a.n.j.a

  s.t.e.f.a.n.j.a Нов член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2012
  Пораки:
  365
  Допаѓања:
  51
  јас дома со сеста ми секогаш се карам ве молам помогнете као да го спречам ова
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.331
  Оди во темата ,,Испукај се,,
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Ако имаш нешто повеќе да напишеш за проблемот можеш да пишеш тука opsti-diskusii/semeen-problem-t503/ Ова тема оди в канта.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.