1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

каде би отишле во летото и со кого

Дискусија во 'Канта' започната од sweeetyy, 27 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sweeetyy

  sweeetyy Активен член

  Се зачлени на:
  27 март 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  во летото јас би отишла на некое убаво место со моите родители. 8) да се сончам на плажа и сл. :D
   
 2. Lady17

  Lady17 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 март 2012
  Пораки:
  302
  Допаѓања:
  344
  Пол:
  Женски
  Во летото би отишла на море со моите родители :)
   
 3. A.a

  A.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 мај 2011
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  60
  Во летото би отишла само со дечко ми на море 8)
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.709
  Допаѓања:
  65.039
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.