1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

каде за нова година? Идеи !

Дискусија во 'Канта' започната од amra123, 2 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. amra123

  amra123 Активен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2013
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  8
  ЗДРАВО
  Се мисламм каде за нова година ? сакам да биде надвор од македонија,но некако сите аранжмани се скапи,ако знаете за некој аранжман во соседниве држави ,пишете .. :) :) :)
   
 2. Daydream

  Daydream Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2013
  Пораки:
  1.625
  Допаѓања:
  5.952
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.