1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

каде ќе одете на одмор?

Дискусија во 'Канта' започната од cool-girl, 24 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cool-girl

  cool-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  160
  Самиот наслов кажува ,овде пишувајте каде ќе одете на одмор оваа година. :)
  Ако е дупла темава,избришете ја
   
 2. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  12.399
  Допаѓања:
  143.809
 3. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  5.044
  Допаѓања:
  44.964
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.