babylove овошни кашички

какви фотографии би направиле ...

Дискусија во 'Канта' започната од katerina97, 17 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. katerina97

  katerina97 Активен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  какви фотографии би направиле со саканиот? некој поинтересни ^_^ утре се договоривме идеме на сликање давајте идеииииии ^_^
   
 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.393
  Допаѓања:
  6.300
  Качени на магаре, парадирајќи низ град.
  Стој на глава, стој на раце..
  Ти раката кај него во гаќи, тој кај тебе...

  Абе, слика е, што специјално треба да се направи за да се сликаш со дечко ти, не ми е јасно.
  Па и уште ако одите на професионално фотографирање, а сте 1 месец во врска... :^)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.