1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

каков дечко може да ве освоио

Дискусија во 'Канта' започната од anufkica, 5 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anufkica

  anufkica Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  па вака сакам да прашам каков дечко може да ве освои на пример да е само убав ви е доста дали можи да не е нај нај на фаца дали ви е битно однесувајнето неговиот речник и сл. пишете поззз.
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.