како да го променам името?

Дискусија во 'Канта' започната од hihihi, 8 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. hihihi

    hihihi Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јуни 2010
    Пораки:
    46
    Допаѓања:
    11
    како да си го сменам корисничкото име на форумот... ?
    :?:
     
  2. senza.parole

    senza.parole Популарен член

    Се зачлени на:
    22 септември 2010
    Пораки:
    2.536
    Допаѓања:
    12.536
  3. Angelche

    Angelche Популарен член

    Се зачлени на:
    6 мај 2010
    Пораки:
    3.747
    Допаѓања:
    1.348
    Корисничкото име не може да се менува, пишува во правилата:
    Правила на форумот.

     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.