1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

како да го променам името?

Дискусија во 'Канта' започната од hihihi, 8 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hihihi

  hihihi Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2010
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  11
  како да си го сменам корисничкото име на форумот... ?
  :?:
   
 2. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.336
  Допаѓања:
  22.478
  Пол:
  Женски
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Корисничкото име не може да се менува, пишува во правилата:
  Правила на форумот.

   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.