како да мѕ се приближам

Дискусија во 'Канта' започната од merlinkej, 14 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. merlinkej

  merlinkej Активен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Сакам да му се приближам ..но тој е сега скршен од претходната девојка .Предходно кога беа во врска се скаравме .. Сега сакам да се дружам со него .. Што би направиле вие на мое место ?
   
 2. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.334
  Допаѓања:
  15.494
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.