како да се здебелам?!

Дискусија во 'Канта' започната од Addrianna, 6 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Addrianna

  Addrianna Активен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2012
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  14
  не забележав ваква тема но ако има слободно избришете ја..
  има мн кои имаат недостаток со килограмите па ако знаете некој начин со кој се здебелува помагајте :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.282
  Допаѓања:
  49.990
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.