1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

како да се здебелам ?

Дискусија во 'Канта' започната од marica94, 23 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marica94

  marica94 Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Вака сеа...Имам 19 год. висока сум 175цм а имам некои 55 кг...Јадам премногу..најмалку 4-5 пати на ден... А никако да се здебелам..Некој совет ???
   
 2. LadyFlame

  LadyFlame Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  339
  Има ваква тема мислам :^)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.870
  Допаѓања:
  65.857
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.