како да се уништи монотонија во врска?

Дискусија во 'Канта' започната од BlackSwan070, 15 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BlackSwan070

  BlackSwan070 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  3
  Знам не може да се уништи монотонија во врска но штто кога ќе дојде до тоа..совети..??
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.