1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

како до идеален дејт?

Дискусија во 'Врски' започната од curlyhairgirl*, 23 јануари 2017.

 1. curlyhairgirl*

  curlyhairgirl* Нов член

  Се зачлени на:
  25 декември 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  доколку сте ја имале темава на дискусија не ми замерувајте нова сум на форумов ..моето прашање е следново како до многу интересен дејт и ''deep'' разговори на истиот.Јас треба викендов да искочам со еден дечко што на некој начин имаме доста заеднички интереси ми се свиѓа ептен така да секој коментар е добродојден. ^_^
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.132
  Допаѓања:
  76.480
  Пол:
  Женски
  Ако имате толку заеднички интереси, ќе си тече разговорот сосема добро. :) Вака однапред да склопиш и да смислиш па и не е баш сјајна идеја, ретко се случува да изгледа во реалноста онака како што сме го замислиле во нашите глави. Само опуштено. :)