1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

како до права и мазна коса?

Дискусија во 'Канта' започната од womanstar, 7 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. womanstar

  womanstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  девојки имам еден проблем :wasntme:
  имам брановидна бујна коса,но не ми се допага баш многу таква...поради тоа, секој ден ја пеглам и некако се справувам ...но од дождовите повторно ми се витка и изгледам како буф :lol:
  кој знае што да користам за косата да ми биде права ...дали можеби некакви регенератори,маски или пак силиконски капки или нешто сосема друго? :?:
   
 2. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.332
  Допаѓања:
  22.463
  Пол:
  Женски
 3. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.