1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

како една љубовна врска да стне сериозна

Дискусија во 'Канта' започната од angela-stojkovska, 28 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. angela-stojkovska

  angela-stojkovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Аман бе, ни дискусија не потикнува темава ни ништо.
  И што бара во оваа категорија?!? Не за џабе постои категоријата Љубов и Секс.
  Па и грешка има во насловот ‘‘како една љубовна врска да стне сериозна‘‘...Ај просветли ме, ама стне, не ми е познат збор. |(
   
 3. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
  Темата ниту одговара на категоријата,ниту поттикнува дискусија,а има и печатни грешки.Па дај молим те,кога веќе отвараш тема напиши и свое мислење.

  И да ти одговорам на прашањето,една врска не може да стане сериозна уште на почетокот.Тоа е постигнува со текот на времето,зависи каква е довербата меѓу вас и секако љубовта.
   
 4. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Во право си Ангелче,воопшто не потикнува дискусија,само знаци се ставени,темава требало да биде отворена на друго место во форумов,а не тука,кога се отвараат теми,нека се даде вовед за темата,а не само да се отвори,а тоа стне е како да стане сериозна врската.Повторно ќе кажам,изгледа џабе се дадени правилата на форумов,мислам што е толку тешко да се прочитаат,не ми е јасно.
   
 5. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Постојано се прашувам, дали новиве членови воопшто ги читаат правилата на форумов? :^)
  По ова, очигледно е дека некои ниту ги читаат ниту ги почитуваат. Сигурно ќе биде заклучена темава.
   
 6. preetygirl-J

  preetygirl-J Нов член

  Се зачлени на:
  26 мај 2010
  Пораки:
  491
  Допаѓања:
  78
  ДЕВОЈКО ШТО СИ ЈА ОТВОРИЛА ТЕМАВА, БЕЗ НАВРЕДА, АМА КОГА СЕ ПИШУВА НОВА РЕЧЕНИЦА, СЕ ПОЧНУВА СО ГОЛЕМА БУКВА И ЌЕ МИ ОБЈАСНИШ ШТО ЗНАЧИ ЗБОРОТ "СТНЕ" :rofl: AААА, УШТЕ ЕДНА РАБОТА- ТОТАЛНО СИ ЈА УТНАЛА ТЕМАВА, НЕ Е ЗА ОВАА КАТЕГОРИЈА.РАЗГЛЕДАЈ ГО ПОДОБРО ФОРУМОВ ВО ИДНИНА ПРЕД ДА ОТВОРАШ НОВИ ТЕМИ!!! :!: АПЕЛ ДО АДМИНИСТРАТОРИТЕ ДА ЈА ЗАКЛУЧАТ ОВАА ТЕМА...ПОЗДРАВ :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.