1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

како се бакнува?

Дискусија во 'Канта' започната од 13Maca13, 4 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 13Maca13

  13Maca13 Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  ајде сега да си помогнеме :D
   
 2. SomeWhere

  SomeWhere Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски
  Оди легни си и ке си помогнеш.
   
 3. Maya3112

  Maya3112 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  479
  Допаѓања:
  479
  И тоа под итно !
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.