1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

како се чувства машкото кога...?

Дискусија во 'Канта' започната од Tanjamm, 28 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.616
  Допаѓања:
  8.614
  Девојки, кажете како се чувствува машкото кога е напален, сака да има секс, ама ете околностите не се такви. Еднаш ми се случи, бевме на место каде има многу луѓе, не е баш за односи. Му беше многу незгодно, ама како се осеќал не знам ,па кажете ?
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.309
  А зошто не го прашаш него? Поточен одговор здравје, отколку ние тука да нагаѓаме
   
 3. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.616
  Допаѓања:
  8.614
  Незгодно ми беше
   
 4. ISKUSEN1

  ISKUSEN1 Нов член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  7
  Нема проблем кај машкото, ке издрка и за 2 мин проблемот е решен.
   
 5. Angel.girl

  Angel.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  667
  Девојки прашуваш за тоа како се осеќало машко? Па не сме машки, не сме во нивна кожа да знаеме. Ваљда нешто слично на тоа кога ти си напалена
   
  На ISKUSEN1 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. leilla

  leilla Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  146
  Ако ти е дечко прашај го слободно, зошто да ти биде срам или незгодно?
  Валда како нас слично се осеќаат. Те посакуваат, си замислуваат.. :?:
   
 7. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.616
  Допаѓања:
  8.614
  Веќе не ми е дечко, епа сакав да одговори некое машко, да каже. Не беше во можност ниту да се самозадоволи , ниту да имаме секс, и почна некои муабети за да си ги оттргне мислите. Да не мисли на секс.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.