1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

како со машко со хороскопски знак Близнаци ??

Дискусија во 'Канта' започната од Addrianna, 19 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Addrianna

  Addrianna Активен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2012
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  15
  сакам да знам начин на однесување,карактеристики доколку се најдеш во врска со некој што е близнаци во хороскоп :)
   
  На Passionate23 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.186
  Пол:
  Женски
  На Passionate23 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.