1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

како успевате да заштедите пари

Дискусија во 'Канта' започната од snake, 3 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  124
  гледам дека нема ваква тема па ајде пишете што мислите за ова и како успевате да заштедите некој денар за да некаква ваша цел,на пример јас си собирам пари во шише
  тоа што ќе ми остане од парите за на факултет си ги ставам во шише единствено само така можам да заштедам некој денар и после да си купам нешто што мајка ми во моментот не може да ми го дозволи
   
 2. Nina24

  Nina24 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  339
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.