1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

карактер

Дискусија во 'Канта' започната од streeelec, 20 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. streeelec

  streeelec Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  7
  Цел свет е против мене ... незнам во што е проблемот... зошто секогаш јас сум крива ...што разбирате вие роа под карактер :(
   
 2. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  880
  Допаѓања:
  3.939
  Пол:
  Женски
  како тоа мислиш цел свет е протв тебе? :^) објасни малку. Јас мислам дека не е така сепак изгледа ти имаш ниска самодоверба тоа е проблемот и сфаќаш дека цел свет е против тебе
  а под карактер се подразбира какво е понашањето на една особа, како се однесува према тебе и према останатите личности
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.