1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

кармин и високи потпетици(сител)

Дискусија во 'Канта' започната од s.t.e.f.a.n.j.a, 13 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. s.t.e.f.a.n.j.a

  s.t.e.f.a.n.j.a Нов член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2012
  Пораки:
  365
  Допаѓања:
  51
  ме интересире дали ја гледате оваа серија на мене ми е многу убава и интересна :* :* :*
   
 2. JoxyTheFreak

  JoxyTheFreak Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  833
  Допаѓања:
  5.566
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.