1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

кератински третман

Дискусија во 'Канта' започната од whatever1, 15 јули 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. whatever1

  whatever1 Активен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Дали некоја има правено кератински третман, за правење на косата? (мислам дека е наречен бразилски)
  И ако имате правено какви се искуствата? Дали го препорачувате
   
 2. buttercup5

  buttercup5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  1.240
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.