кога пораснав сфатив дека...

Дискусија во 'Канта' започната од UnknownLadyDi, 21 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. UnknownLadyDi

  UnknownLadyDi Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2012
  Пораки:
  390
  Допаѓања:
  947
  светот не е розова бајка.
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.