кои се вежбите за гради ???????

Дискусија во 'Канта' започната од hajhaj, 5 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hajhaj

  hajhaj Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  некои вежби за зацврстување на гради? :$ :lol: :*
   
 2. Ondula

  Ondula Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2014
  Пораки:
  242
  Допаѓања:
  1.042
  Пол:
  Женски
  http://forum.femina.mk/fitnes/vezbi-za-gradi-t4323/?hilit=вежби за гради зацврстување на гради

  Веќе постои таква тема, не отварај нови без потреба. Си можела да пребараш кај напредниот пребарувач.
  Второ при отварање на нова тема, насловот треба да биде точен и прегледен така да:
  -Почеток на реченица со голема буква.
  -Само еден прашалник а не 10.

  И да: Темата ќе оди во канта, кога ќе ја види некој модератор. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.