1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

колапс на железничкиот сообраќај во република македонија

Дискусија во 'Канта' започната од lions, 14 ноември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lions

  lions Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Деновиве има колапс на железничкиот сообраќај за сите дестинации не се обраќаат возови
   
 2. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  10.146
  Допаѓања:
  123.091
  Само новиот воз вози а? Еве вчера пробно возеше http://tirekovmirece.com/Novost/,,Кинезот,,-стаса-до--Велес,--пробно-- а утре и официјално.

  Прекин немало од 5 ноември, кога имаше одрон. Информацијава од каде ти е? Вчера другарка ми отиде за Велес со воз, ама чим ти така викаш, можда летала, не знам :)
   
 3. lions

  lions Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Битола скопје нема возови
   
 4. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  10.146
  Допаѓања:
  123.091
  Битола - Скопје е СИТЕ ДЕСТИНАЦИИ??? А Битола Скопје преку Паланка оди?
   
 5. lions

  lions Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Како преку паланка
   
 6. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  10.146
  Допаѓања:
  123.091
  Сакам да ти кажам дека темата и мислењето не ти се точни. Немаш извор на информација. Викаш сите дестинации, ти кажувам не е така Велес Скопје оди. Возот од Битола оди кон Скопје. Од каде ти е инфото дека цел возен сообраќај во цела Македонија е колабиран?

  Лажни информации па уште и нова тема е многу несериозно.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.