колку време поминуваме на face book

Дискусија во 'Канта' започната од pikolino, 3 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pikolino

  pikolino Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2012
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  52
  Здраво на сите форумки би сакала да споделиме мислење колку од нашето слободно време поминуваме на социјалните мрежи ако ја има темава слободно одстранете ја еве јас лично поминувам повеке од 5-6 саати дневно :$ :$
   
 2. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  13.845
  Допаѓања:
  75.820
  Пол:
  Женски
  а добро што има врска темава со сексот? :?:
   
 3. heart.stealer

  heart.stealer Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  276
  убаво си кажа слободно време значи таму треба да иде темава :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.