1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

колку е важна големината на машкиот орган !?!?

Дискусија во 'Канта' започната од avemaria, 11 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. avemaria

  avemaria Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2010
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  3
  Дали мислите дека мажите со поголем алат се подобри во кревет??
   
 2. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.287
  A каква врска има алатот |( (иако најправилно и најнесрамно е да речеш пенис) со лицето на една жена?

  Не сваќам како отвараат теми во првиот подфорум кој ќе го видат. Па и прв ден да си на форум се разликува лицето од секс. :^)
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 4. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
  Затоа што има дудуци,просто кажано. |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.