1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

колор шампон :)

Дискусија во 'Канта' започната од Tani-91, 12 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tani-91

  Tani-91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дали сте користеле колор шампон ? колку пари е? и дали би фатило розево на црна коса ? не мн црна но црна
  еве ваква ми е косата
   

  Прикачени фајлови:

  • c.jpg
   c.jpg
   Големина на фајлот:
   172,1 KB
   Прегледи:
   122
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.180
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.