1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

комични случки во улилиште

Дискусија во 'Канта' започната од strumfeta01, 17 март 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. strumfeta01

  strumfeta01 Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2016
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  сакам да ве прашам дали ви се има десено некоја комична случа во училиште или некој виц да знаете поврзан со училиштето ,провесорите учениците , или пак знаете нешто хумористично? ми треба
  ви благодарам однапред
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.