1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

користење на Norlevo

Дискусија во 'Канта' започната од giagirl, 4 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. giagirl

  giagirl Активен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Добар ден. Пред неколку дена имав односи со мојот партнер, на вториот ден од менструацијата. Притоа тој два пати ејакулира во мене. Наредниот ден, по 20 часа зедов morning after Norlevo. Колкави се шансите да сум бремена? И кои компликации можат да се јават? Морам да напоменам дека бројот на денови од еден до друг менструален циклус ми изнесува 21 (три недели). Откако го зедов апчето, немам некои промени, освен што крварам малку повеќе од вообичаено. Благодарам. Ве молам за побрз одговор.
   
 2. dejana2

  dejana2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  38
  Не си бремена а и не си имала потреба да го пиеш апчето.
   
 3. giagirl

  giagirl Активен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  :) Што е сигурно сигурно е. Сепак, фала :)
   
 4. Nade-sunrise

  Nade-sunrise Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2012
  Пораки:
  1.455
  Допаѓања:
  4.690
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.