1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

кој израз најмногу го користите?

Дискусија во 'Канта' започната од Strumfeta93, 25 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  јас немам некој посебен израз што го користам често но имам една другарка што постојано вели ЖБРЦ! и ми е многу интересно и смешно хихих ајде кажете вие некој :P
   
 2. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.189
  Допаѓања:
  89.405
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.