1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

крварење hеlp!

Дискусија во 'Канта' започната од nonamesuperwoman, 29 март 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nonamesuperwoman

  nonamesuperwoman Активен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2014
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  од што може да се крвари ако наместо пенис има прсти? прв пат ми е:|
   
 2. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.162
  Допаѓања:
  939
  Пол:
  Женски
  Колку години имаш ти?Самата ли си се дирала долу или дечко ти?Не со требала да отвараш нова тема со ваков наслов,си требала да постираш во Интимни прашања,проблеми и совети.И ако се сомневаш дека со нешто повредена оди на гинеколог.
   
 3. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.255
  Допаѓања:
  34.502
  Пол:
  Женски
  Си се скинала
   
 4. Nausicaa

  Nausicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2013
  Пораки:
  3.430
  Допаѓања:
  19.900
  Ќе да е мутант дечкото!!!!

  Мала шала :) А си прокрварела зошто ти го дупнал хименот (или по нашки кажано- те скинал)
   
 5. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.384
  Пол:
  Женски
  Недела е денес, сфатете...досада....
   
  На kjukli му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ku4ence

  ku4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  883
  Допаѓања:
  1.749
  Пол:
  Женски
  ^ Имаш многу попаменти работи да правиш за да не ти биде досадно, од колку да отвараш глупи теми :)
   
 7. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.029
  Пол:
  Женски
  Од будализам.
   
 8. nonamesuperwoman

  nonamesuperwoman Активен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2014
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  ne e u prashanje dosada zlato -.-
   
 9. mackica1

  mackica1 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  469
  Допаѓања:
  1.721
  Пол:
  Женски
  Од Чернобил ќе да е дечкото... :D
   
  На Nausicaa му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Beauty*

  Beauty* Активен член

  Се зачлени на:
  14 март 2015
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  42
  Ништо не ти е, малку си настината.
   
 11. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  3.057
  Допаѓања:
  28.609
  Пол:
  Женски
  А што е? Бидејќи очигледно не разбираме..
   
  На mackica1 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. nonamesuperwoman

  nonamesuperwoman Активен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2014
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  ја поставив прашање за некој што знае да ми помогне а вас ако ви е до хејтање некого продужите
   
 13. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Ако си имала жилет во вагината па да си ги исекол прстите.
  А наместо тестиси, уши да не имаше.
  Да не беше смешно, ќе беше трагично.
   
  На only44you му/ѝ се допаѓа ова.
 14. only44you

  only44you Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  2.475
  Допаѓања:
  4.782
  Пол:
  Женски
  :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
 15. nonamesuperwoman

  nonamesuperwoman Активен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2014
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.