1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

креми со заштитен фактор

Дискусија во 'Канта' започната од rajna-vojvoda, 5 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rajna-vojvoda

  rajna-vojvoda Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  286
  Пол:
  Женски
  секоја година сум во потрага по добра крема со заштитен фактор ..а и не многу скапа :) дајте некои предлози искуства ?? !!
   
 2. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.092
 3. SaIvnjaann

  SaIvnjaann Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2011
  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  458
  Јас на пример секогаш кога е лето морам да ставам крема со заштитен фактор бидејќи многу ме се прават флеки :| сум порбала неколку видови на креми , но некако најмногу ми одговараат на Авон -Солушан
  Еве вака изгледа (има и други видови на Солушан, ама мене најмногу ми одговара портокаловиов) и да со заштитен фактор 15 е ;)
   

  Прикачени фајлови:

 4. rajna-vojvoda

  rajna-vojvoda Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  286
  Пол:
  Женски
  фалаааа .. Барав барав ...и не најдов а тема имало Ч) сепак мене повеке за крема за лице ми беше муабетов а таму за тело :lol:
   
  На Rozich му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.