1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

кртака коса ...

Дискусија во 'Канта' започната од laLolA, 25 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. laLolA

  laLolA Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  добро и шо ако иам кратка коса .. да сум женско и .. па добро 21 век сме секој има свое ЈА ... неможам да поднесам више вака :@ :@ :@ или па за машко со длга коса ... незнам шо е филмо на народо ај мош вие ќе ми појаснете?
   
 2. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.021
  Допаѓања:
  86.703
  Пол:
  Женски
  Можеше во Испукајте се. А и насловот ти е згрешен. А тоа со косата нема врска, секој си ја носи како сака.
   
 3. devojceto15

  devojceto15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  4
  Секој си има свој стил и начин на живот така да секој како сака може да ја носи косата или пак како сака да се облекува,21 век сме така да би било мн глупаво да има сеуште предрасуди како порано
   
 4. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Канта......... |(
   
 5. laLolA

  laLolA Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  а за во Испукајте се сум видела дека има таква тема нова сум уште...иначе да секој може шо сака да праи со косата сите викат така ама да сте на мое место нема така да мислете оти сегде дека и да поминам ми викат дечко колку е саат или дечко имаш упалјач |(
   
 6. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  7.878
  Пол:
  Женски
  Епа тоа е барем лесно,а лекот е многу едноставен.Ако не можеш да го издржиш притисокот што ти го создаваат таквите коментари и премногу го земаш во предвид туѓото мислење,пушти ја косата да си порасне и ќе немаш таков проблем.
   
 7. Zamzara

  Zamzara Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  32
  Тролови или ми се чини??!! Вечерва нешто посебно ме изненадуваат некои нови членови
   
 8. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  [​IMG]
  кртака :^) што е ова? ај те молам дечко објасни ми што е зборов :lol:
  значи канта
  а ти девојче порасни си ја косата, кога сакаш долга, и следниот пат пишувај во соодветна тема
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.